O společnosti

Kdo jsme?

Jsme profesionální obchodní firma, která pro Vás již od roku 1991 zajišťuje vývoz a dovoz komodit z oboru strojírenství, především řezné nástroje na obrábění kovů, upínací nářadí, měřidla, ruční nářadí a obráběcí stroje.
Vyvážíme a dovážíme kvalitní nástroje od renomovaných výrobců. Kvalita za výhodnou cenu je to, co vyznáváme a realizujeme v praxi.

Na zahraničních trzích všech pěti kontinentů zastupujeme tradiční české výrobce, jejichž značky jsou zárukou té nevyšší kvality.
Pro český trh dovážíme to, co na něm chybí, ať už kvalitativně či cenově.
Zastupujeme renomované zahraniční firmy Noga a Loc-line, jež jsou světovou špičkou v ručním odjehlování a ve výrobě chladících hadic. Dovážíme vysoce kvalitní a výkonné diamantové nářadí značky Strauss a kvalitní avšak cenově přístupné strojní svěráky firmy Groz a ruční nářadí značky Toptul.

Právě jsme pro Vás otevřeli nový eshop, na kterém najdete vrtáky, frézy, závitníky, soutružnické nože, pevné hroty, otočné hroty, soustružnická sklíčidla, vrtačková sklíčidla, posuvky, mikrometry, tvrdokovové destičky, ruční nářadí a další položky z nadnormativních zásob za velmi příznivé ceny. Chcete-li se přesvědčit, navštivte https://www.eshop-proexportplus.cz

Těšíme se, že i Vy se stanete naším obchodním partnerem.
Váš Pro Export Plus


Ochrana osobních údajů

Veškeré informace o ochraně osobních údajů (GDPR) naleznete zde:

Ochrana osobních údajů na webu www.proexport.cz


Proč právě od nás?

Jednoduše z těchto důvodů:
 

   ●  dlouholetá zkušenost v oblasti zahraničního obchodu 
   ●  znalost zahraničních trhů a dlouhodobé i nové obchodní kontakty 
   ●  dlouholeté blízké vztahy s českými výrobci nástrojů a nářadí 
   ●  přednost vysokému obratu před vysokým ziskem = příznivá cena pro zákazníka 
   ●  dodávky na míru 
   ●  vzájemná důvěra 
   ●  přátelské vztahy s obchodními partnery